Informacje

Najważniejsze informacje dotyczące osiedla studenckiego

Aktualności

Odpłatność za depozyt.

W związku z wejściem w życie z dniem 03.11.2020r. Zarządzenia nr 64 Rektora PP uprzejmie informuję, że studenci, którzy chcą korzystać z depozytu bezwzględnie muszą wypełnić wniosek depozytowy i wysłać go do końca listopada br. Odpłatnosć za depozyt wynosi 100,00 zł. W przypadku, gdy student wyprowadził się przed 03.11.2020r. odpłatność wynosi 1/30 za każdy dzień listopada przed wejściem w życie Zarządzenia nr 64 + 100,00 zł  za depozyt.

Oświadczenie o pozostawieniu rzeczy w depozycie/Statement on leaving items in the deposit

W związku z Zarządzeniem nr 64 Rektora PP z dnia 3 listopada 2020 roku, informuję, że student w okresie trwania nauki zdalnej ma prawo do pozostawienia swoich rzeczy w pokoju.
By skorzystać z tego zapisu bardzo proszę o wypełnienie i przekazanie do administracji DS poniższego oświadczenia
 
In connection with the Regulation No. 64 of the Rector of PP of November 3, 2020, I would like to inform you that during the period of remote learning, the student has the right to leave his belongings in the room.

D E Z Y N S E K C J A I D E Z Y N F E K C J A 06.11. / CORONAVIRUS DISINFECTION AND DISINSECTION 06.11.

Z uwagi na znaczny wzrost liczby zachorowań na Koronawirusa oraz przewidywane dalsze zaostrzenia Sanepidu, postanowiłem przeprowadzić we wszystkich pokojach Osiedla Studenckiego zabieg dezynsekcji i dezynfekcji.
Termin wyboru tych zabiegów jest podyktowany koniecznością dbania o Wasze życie i zdrowie.
Dla takich zabiegów (w sytuacji mieszkańców DS)  w chwili obecnej nie ma dobrych terminów. Rozumiem Wasze niezadowolenie.
To z  całą pewnością dezorganizuje Wam życie kampusowe oraz proces nauki zdalnej.

Wykwaterowanie i płatności.

Informujemy, że mieszkańcy Domów Studenckich, którzy w związku z przejściem na nauczanie zdalne wyprowadzili się z  akademików, są zobowiązani do uiszczania comiesięcznych opłat za zajmowane miejsce.  Z obowiązku tego zostaną zwolnione tylko te osoby, które formalnie się wykwaterują i zabiorą swoje rzeczy. Chęć wykwaterowania z akademika należy zgłosić w administracji. Osoba wykwaterowana zwalnia tym samym miejsce i chcąc ponownie się zakwaterować, będzie musiała  złożyć nowe podanie o przyznanie miejsca w DS.

Zarządzenie Nr 61 Rektora Politechniki Poznańskiej / Ordinance No. 61 of the Rector of Poznan University of Technology

Zarządzenie Nr 61 Rektora Politechniki Poznańskiej z dnia 16 października 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności Politechniki Poznańskiej
Ordinance No. 61 of the Rector of Poznan University of Technology of 16 October 2020 on preventing the spread of the SARS-CoV-2 virus among members of the Poznan University of Technology community

Punkty zakupu maseczek / Mask purchase points [PL/ENG]

OGŁOSZENIE
Informujemy, że od dnia 02.10.2020 istenieje możliwość nabycia maseczek ochronnych w ninejszych punktach:
- Restauracja ProPorcja (Jana Pawła II 28)
- Restauracja ProPorcja WOK (Jana Pawła II 14)
 
ANNOUNCEMENT
Please be advised, that from 02/10/2020 it is possible to purchase protective masks at these points:
- ProPorcja Restaurant (Jana Pawła II St. 28)
- Restaurant ProPorcja WOK (Jana Pawła II St. 14)